Our Staff

Mr J Geldenhuys

Mr J Geldenhuys

Headmaster

jgeldenhuys@gcpb.co.za
Mr A Hayidakis

Mr A Hayidakis

Vice Principal

ahayidakis@gcpb.co.za
Mrs H Stals

Mrs H Stals

Vice Principal

hstals@gcpb.co.za
Mr R Strauss

Mr R Strauss

 

rstrauss@gcpb.co.za
Mrs Nadia Venter

Mrs Nadia Venter

Foundation Phase HOD

nswart@gcpb.co.za
Mr H Venter

Mr H Venter

Management Team

hventer@gcpb.co.za
Marina Ferreira

Marina Ferreira

Afrikaans & Head of Grade 1

(Grade 1)

mferreira@gcpb.co.za
Allinda Moolman

Allinda Moolman

Afrikaans

(Grade 1)

amoolman@gcpb.co.za
Cecile Marais

Cecile Marais

Afrikaans

(Grade 1)

cmarais@gcpb.co.za
Chanelle Haumann

Chanelle Haumann

English

(Grade 1)

chanellehaumann@gmail.com
Elna Jacobs

Elna Jacobs

English

(Grade 1)

ej@workmail.co.za
Mrs Nadia Venter

Mrs Nadia Venter

Foundation Phase HOD

(Grade 2)

nswart@gcpb.co.za
Lelani vd Vyver

Lelani vd Vyver

Afrikaans

(Grade 2)

lelanivdv@gmail.com
Wilmien Van Tonder

Wilmien Van Tonder

Afrikaans

(Grade 2)

wvantonder@gcpb.co.za
Renee van As

Renee van As

Afrikaans

(Grade 2)

reneevanas@gmail.com
Danel Jamneck

Danel Jamneck

English

(Grade 2)

danelpret@gmail.com
Freda Malan

Freda Malan

Afrikaans

(Grade 3)

fredalotter@gmail.com
Belinda Van Zyl

Belinda Van Zyl

Afrikaans

(Grade 3)

bvanzyl@gcpb.co.za
Shane Buitendag

Shane Buitendag

Afrikaans

(Grade 3)

buitendagshane@gmail.com
Karin Du Plessis

Karin Du Plessis

English

(Grade 3)

kduplessis@gcpb.co.za
Surita Swanepoel

Surita Swanepoel

English

(Grade 3)

sswanepoel@gcpb.co.za
Johanita Bernardü

Johanita Bernardü

Register Class

(Grade 4A1)

jbernardu@gcpb.co.za
Suré Pretorius

Suré Pretorius

Register Class

(Grade 4A2)

surepretorius@gmail.com
Tasha Alledahn

Tasha Alledahn

Register Class

(Grade 4)

tash@gcpb.co.za
Tommie v.Straten

Tommie v.Straten

Register Class

(Grade 4E1)

tom@gcpb.co.za
Henrico Schoeman

Henrico Schoeman

Register Class

(Grade 4E2)

hschoeman@gcpb.co.za
Lina Van Schalkwyk

Lina Van Schalkwyk

Register Class

(Grade 5A1)

lvs@gcpb.co.za
Lanie Schuurman

Lanie Schuurman

Register Class

(Grade 5A2)

lschuurman@gcpb.co.za
Annetjie Le Roux

Annetjie Le Roux

Register Class

(Grade 5A3)

annetjielrx@yahoo.com
Leon Fourie

Leon Fourie

Register Class

(Grade 5E1)

leon@gcpb.co.za
Mauritz Henderson

Mauritz Henderson

Register Class

(Grade 5E2)

mhenderson@gcpb.co.za
Hanine Kotze

Hanine Kotze

Register Class

(Grade 6A1)

hkotze@gcpb.co.za
Lindy v. Jaarsveldt

Lindy v. Jaarsveldt

Register Class

(Grade 6A2)

willievanjaarsveldt@yahoo.com
Stefan Vermeulen

Stefan Vermeulen

Register Class

(Grade 6A3)

stef@gcpb.co.za
Pieter v Vuuren

Pieter v Vuuren

Register Class

(Grade 6E1)

pvanvuuren@gcpb.co.za
Jan Brits

Jan Brits

Register Class

(Grade 6E2)

jbrits@gcpb.co.za
Bees Grobler

Bees Grobler

Register Class

(Grade 7A1)

bgrobler@gcpb.co.za
Rudie van Niekerk

Rudie van Niekerk

Register Class

(Grade 7A2)

rvanniekerk@gcpb.co.za
Stephan Slinger

Stephan Slinger

Register Class

(Grade 7A3)

sslinger@gcpb.co.za
Tracy Eksteen

Tracy Eksteen

Register Class

(Grade 7E1)

nami@gcpb.co.za
Ian O'Neill

Ian O'Neill

Register Class

(Grade 7E2)

iangrays@yahoo.co.uk
Mr A Hayidakis

Mr A Hayidakis

Vice Principal

 

ahayidakis@gcpb.co.za
Mrs H Stals

Mrs H Stals

Vice Principal

 

hstals@gcpb.co.za
Mr R Strauss

Mr R Strauss

 

 

rstrauss@gcpb.co.za
Mr H Venter

Mr H Venter

Management Team

 

hventer@gcpb.co.za
Mrs Jeanne Bosch

Mrs Jeanne Bosch

 

 

jbosch@gcpb.co.za
Dian Du Plessis

Dian Du Plessis

Remedial

(Gr 1-7)

dian@gcpb.co.za
Tziedie Zeeman

Tziedie Zeeman

Remedial

(Gr 1-7)

tzeeman@gcpb.co.za
Hildalize Scheepers

Hildalize Scheepers

Occupational Therapist

(Gr 1-7)

hscheepers@gcpb.co.za
Marelize Vergottini

Marelize Vergottini

 

(Grade 1-7)

mvergottini@gcpb.co.za
Mayrine Geldenhuys

Mayrine Geldenhuys

Librarian

(Grade 1-7)

mgeldenhuys@gcpb.co.za
Lalla Brits

Lalla Brits

Secretary to Headmaster

(General Reception)

lbrits@gcpb.co.za
Mariann Herbst

Mariann Herbst

Absentees and Parent information

(Grade1-7)

mherbst@gcpb.co.za
Hester Fincham

Hester Fincham

Finances - Payments

 

hfincham@gcpb.co.za
Elenor Grobbelaar

Elenor Grobbelaar

Finances

 

greypfin@shisas.com
Annetjie Van Der Linde

Annetjie Van Der Linde

Finances

 

avdlinde@gcpb.co.za
Elsie Gordon

Elsie Gordon

Sickbay, School Stationery, Textbooks

 

gordie@gcpb.co.za
AC Collet

AC Collet

Media Center

 

ac@gcpb.co.za

MODERNE VYFKAMP LASER-RUN SA-KAMPIOENSKAPPE 30 April 2017

MODERNE VYFKAMP LASER-RUN  SA-KAMPIOENSKAPPE 30 April 2017   Die volgende twee Grey-seuns het aan die SA Kampioenskappe vir die Federasiespan deelgeneem en skitterend gevaar: Jean-Jacques Hotzhauzen:  1ste plek   Goue Medalje Botha Barnard:4de plek

Seniorkoor: Kaartjies vir "KYKNET Sing in Harmonie" finale

Seniorkoor Kaartjies vir "KYKNET Sing in Harmonie" finale Kaartjies vir die "Sing in Harmonie" finale kan by Mev Anthea Verhoef bestel en betaal word voor 15 Junie 2017 Tickets for the finals of "Sing in Harmonie" must be booked and paid for with Mrs Anthea Verhoef before 15 June 2017 Datum 24 September 2017 Tyd 18 00 Plek Silver Star Casino Globe Krugersdorp Koste R220

Nautilus results

Nautilus results   We wish to congratulate Ricardo Branco on his good results during the 2nd Nautilus camp of the year. Ricardo achieved an overall third place in grade 7. Well done!