Reëlings rakende Grey Kollege-toegangsroetes


Reëlings rakende Grey Kollege-toegangsroetes

Reëlings rakende Grey Kollege-toegangsroetes

Dit is vir die Terreinkomitee van Grey Kollege aangenaam om u mee te deel dat die skool se twee hoofingangroetes
vanaf Nelson Mandelalaan en Jock Meiringstraat, opgegradeer gaan word. Sien foto onder.
Konstruksie en bouwerk neem reeds op 7 Junie 2018 ‘n aanvang. Om te verseker dat die verkeersvloei nie ontwrig
word nie, sal ‘n tydelike voertuigtoegangshek langs die bestaande ingangshek aan Nelson Mandelalaan se kant
opgerig word.
Die toegangshek in Jock Meiringstraat/Sir George Greystraat sal normaal oop wees tot 17 Junie 2018 soos wat tans
die geval is, waarna dit vir ‘n onbepaalde tydperk gesluit sal bly.
Die voertuigtoegangshek, ook bekend as die Telkomhek, agter ABSA-bank, sal egter vanaf 6 Junie 2018, voltyds oop
wees tussen 06:00 en 17:30 (Maandae tot Vrydae), om sodoende te help met die verkeersvloei.
Ons vra verskoning vir die moontlike ongerief en versoek u samewerking.

Sharing Tools

Landloop Liga Uitslae:

Landloop Liga Uitslae: Boys 11-- 3km 4 Janneman Jordaan 12.06 5 Otto Krause 12.07 17 Christopher Cilliers 14.00 20 Ethan Wessels 14.33 22 Louis Bothma 14.49 29 Faas Grobler 16.53 Boys 12 --3km 9 Canaan Brice 12.36 10 Rinus Britz 12.44 21 Connor Reinders 14.00 Boys 13-- 4km 5 Jean-Jacques Holtzhausen 14.47

Landloop Liga Uitslae:

Landloop Liga Uitslae Boys 9-- 2km 1 Reynaldo Uys 7 45 2 Manny Maduna 8 05 3 Albert Erasmus 8 31 4 Hayden Gooch 8 33 7 Christiaan Beukman 8 51 8 Keagan Wessels 8 56 19 Luan le Grange 9 59   Boys 10-- 2km 3 James Brice 8 06 8 Pieter van Viegen 8 20 18 Christiaan du Plessis 9 01 27 Izak v Zyl 9 16 32 Dennis du Plessis 9 25 33 Nathan Cairns 9 25 35 Christiaan Kruger 9 36 46 Pieter Swart 10 37 49

Landloop liga uitslae:

Die 4de Landloop liga het op 01 Junie plaasgevind Hier volg die uitslae The 4 th Cross country league took place on the 1 st of June The results are as follow Boys 8 Beginners group 1km 1 Wihan Edeling 4 30 3 Anton Piek 4 47 4 Daniel vd Merwe 4 50 5 Evano Oosthuizen 4 52 6 Matthew Kingwill 4 56 7 Stian v Niekerk 4 58 12 Markus Murphy 5 08 14 Keabetswe Tlhatlogi 5 11 16 Ruben Pelser 5 14 17 Stian Smith