Landloop liga 11 Mei uitslae:


 Landloop liga 11 Mei uitslae:

Die Tweede Landloop liga het plaasgevind Vrydag 11 Mei. Ons seuns het baie goed gevaar. Die uitslae
is soos volg.
The second Cross country league took place on Friday the 11 th of May. Our boys did very well. The
results are as follow.
1km Boys u/8
1 Wihan Edeling 4,29
2 Devon Reinders 4,36
3 Daniel Linde 4,41
5 Daniel Van der Merwe 4,46
6 Matthew Kingwill 4,49
7 Anton Piek 4,53
8 Stian Van Niekerk 4,53
12 Evano Oosthuizen 5,05
14 Tsebo Sethole 5,09
17 Nico Pretorius 5,13
18 Brink Linde 5,14
19 Frederick Euvrard 5,16
20 Dirk Botha 5,18
21 Markus Murphy 5,19
24 Tumelo Lichaba 5,21
27 Ruben Swanepoel 5,31
28 Keabetswe Tlhatlogi 5,35
29 Johan Vlok 5,38
30 Adriaan Barnard 5,39
31 Divan Edeling 5,41
32 Luke Raubenheimer 5,41
38 Benjamin Neves 5,48
40 Ruben Pelser 5,50
43 Liam de Villiers 5,56
44 Chen Helio 5,56
45 Louis van Aswegen 6,03
46 Keegan Von Weidts 6,05
47 Ruben du Plessis 6,11
50 Christian Goosen 6,14
51 Rearabetswe Khakhane 6,16
52 Tristan Berlyn 6,19
55 William Harrington 6,22
56 Reynardt Breytenbach 6,35
57 Mphoentle Makae 6,39
59 Kealeboga Motlhakoana 6,47
61 Chen Orion 7,12
62 Daniel Murphy 7,20
63 Kagiso Moeketsi 8,15
64 Neo Ramakatsa 8,46


U/9 2km
1 Reynaldo Uys 7,58
2 Marko Bosch 8,18
3 Manny Maduna 8,22
4 Keagan Wessels 8,37
5 Hayden Gooch 8,39
6 Christiaan Beukman 8,45
7 Albert Erasmus 8,47
12 Keagan Van Rensburg 9,26
16 Dian Van Rooyen 9,53
18 Reuben Nieuwoudt 10,05
23 Luan Le Grange 10,26
31 Zeke Cloete 11,33
36 Mathe Lerotholi 17,02

Sharing Tools

BLOEMSKOU 2018 KUNS- EN SKRIFUITSLAE

BLOEMSKOU 2018 KUNS- EN SKRIFUITSLAE GRAAD LEERDER UITSLAG KUNS Gr 7 Tanbir Alam 1ste Plek Gr 6 Roberto de Klerk Hoogs Aanbevole Gr 4 Bahle Ngwenya 1ste Plek Bloemskou Wisseltrofee Uitstaande werk Gr 4-5 Christiaan Truter 3de Plek Lunathi Mayisela 3de Plek Gr 2 Luhan Opperman Hoogs Aanbevole Gr 1 Christiaan Korff 3de Plek SKRIF Gr 6 Janco du Plooy 1ste Plek Gr 4 Harm Steenekamp Hoogs Aanbevole Gr 3

o/11 & o/13 Rugby uitslae- 9 Mei:

Grey o 11A teen Universitas A Grey wen 61-0 Grey o 11B teen Fichardtpark A Grey wen 38-0 Grey o 11C teen Zastron A Grey verloor 0-36 Grey o 11D teen Universitas B Speel gelykop 10-10 Grey o 11E teen Fichardtpark B Grey verloor 0-27 Grey o 13B teen Fichardtpark A Grey wen 22-10 Grey o 13C teen Zastron A Grey wen 46-7 Grey o 13D teen Universitas B Grey wen 58-0 Grey o 13E teen Fichardtpark B Grey wen

9 Mei Rugby Liga Uitslae:

Grey 1A teen Universitas A Grey wen 15-0 Grey 1B teen Fichardtpark A Speel gelykop 5-5 Grey 1C teen Zastron A Grey wen 35-5 Grey 1D teen Universitas B Grey wen 40-0 Grey 1E teen Fichardtpark B Grey wen 15-10 Grey o 9A teen Universitas A Grey wen 21-20 Grey o 9B teen Fichardtpark A Grey wen 12-0 Grey o 9C teen Zastron A Speel gelykop 7-7 Grey o 9D teen Universitas B Grey verloor 0-17 Grey o 9E teen