Jim Fouchè Primêr se uitnodigingsbyeenkoms uitslae


 Jim Fouchè Primêr se uitnodigingsbyeenkoms uitslae

Saterdag, 28 Oktober 2017, het Grey se atlete deelgeneem aan Jim Fouchè Primêr se uitnodigingsbyeenkoms.
90 Atlete was ingeskryf om aan die byeenkoms deel te neem en dit het baie goed gegaan. Atlete het in 2018 se
ouderdomsgroepe deelgeneem.
Die uitslae was as volg en die atlete ontvang elkeen ‘n sertifikaat.
 Daar was 20 eerste plekke.
 14 tweede plekke
 11 derde plekke
Tydens die byeenkoms is 7 nuwe rekords opgestel deur;
 Joshua Oosthuizen S0/10 Verspring – 4.34m
 Heinrich Theron S0/12 Gewigstoot – 12.75m
 Qwyd Koen het 3 nuwe rekords opgestel:
S0/13 200m – 00:25.47
Verspring – 5.50m
100m – 00:12.31
 Junior Claassen 0/13 200m – 00:25.59
 Tat Botha S0/14 Diskusgooi – 48.33m
Aan die einde van die byeenkoms was daar spesiale toekennings en die volgende atlete het met daardie pryse
weggestap:
Beste gewigstootatleet S0/10 – 0/14
Chris Nieuwoudt
Beste Verspringatleet S0/10 – 0/14
Joshua Oosthuizen
Beste Diskusatleet S0/10 – S0/14
Tat Botha
Beste Hoogspringatleet S0/10 – S0/14
Qwyd Koen
Beste naelloopatleet S0/10 – S0/14
Qwyd Koen
Beste veldatleet in alle velditems
Chris Nieuwoudt S0/10

Sharing Tools

Landloop Liga Uitslae:

Landloop Liga Uitslae: Boys 11-- 3km 4 Janneman Jordaan 12.06 5 Otto Krause 12.07 17 Christopher Cilliers 14.00 20 Ethan Wessels 14.33 22 Louis Bothma 14.49 29 Faas Grobler 16.53 Boys 12 --3km 9 Canaan Brice 12.36 10 Rinus Britz 12.44 21 Connor Reinders 14.00 Boys 13-- 4km 5 Jean-Jacques Holtzhausen 14.47

Landloop Liga Uitslae:

Landloop Liga Uitslae Boys 9-- 2km 1 Reynaldo Uys 7 45 2 Manny Maduna 8 05 3 Albert Erasmus 8 31 4 Hayden Gooch 8 33 7 Christiaan Beukman 8 51 8 Keagan Wessels 8 56 19 Luan le Grange 9 59   Boys 10-- 2km 3 James Brice 8 06 8 Pieter van Viegen 8 20 18 Christiaan du Plessis 9 01 27 Izak v Zyl 9 16 32 Dennis du Plessis 9 25 33 Nathan Cairns 9 25 35 Christiaan Kruger 9 36 46 Pieter Swart 10 37 49

Landloop liga uitslae:

Die 4de Landloop liga het op 01 Junie plaasgevind Hier volg die uitslae The 4 th Cross country league took place on the 1 st of June The results are as follow Boys 8 Beginners group 1km 1 Wihan Edeling 4 30 3 Anton Piek 4 47 4 Daniel vd Merwe 4 50 5 Evano Oosthuizen 4 52 6 Matthew Kingwill 4 56 7 Stian v Niekerk 4 58 12 Markus Murphy 5 08 14 Keabetswe Tlhatlogi 5 11 16 Ruben Pelser 5 14 17 Stian Smith