Intersen PhaseAfrikaans

 

 

 Head of Grade

 Grade  Head of Grade  Contact
Grade 4 Mr Tommie van Straten

tom@gcpb.co.za

Grade 5

Me Lanie Schuurman  

tselani@gmail.com

Grade 6 Mr Pieter Jansen van Vuuren 

pvanvuuren@gcpb.co.za

Grade 7

Mr Bees Grobler bgrobler@gcpb.co.za

Subject Head

 Subject  Head of Subject  Contact
Afrikaans Huistaal en Afrikaans EAT Me Lina van Schalkwyk

lvs@gcpb.co.za

English Home Language and English FAL

Ms Tracey Eksteen 

nami@gcpb.co.za

Mathematics/ Wiskunde Me Hanine Kotze

hkotze@gcpb.co.za

NW/NS

Mnr Mauritz Henderson mhenderson@gcpb.co.za
EBW/EMS Mnr Ian O'Neill      iangrays@yahoo.co.uk
Social Science/SW Mr Roebie Strauss rstrauss@gcpb.co.za
Creative Arts/Skeppende Kunste Mr Hendri Liebenberg hliebenberg@gcpb.co.za
Lewensoriëntering/ Life Orientation Mnr Hennie Venter hventer@gcpb.co.za
Technology / Tegnologie Mnr Stefan Vermeulen stef@gcpb.co.za

 


 

SA skole kampioenskappe in Paarl.

& 39;N Kort opsomming van die naweek se atletiek en prestasies tydens die SA skole kampioenskappe in Paarl 🏅Qwyd Koen - goud vir verspring 5 96m 🏅Xander Human - brons vir diskus 42 87m 🏅Heinrich Theron- goud vir Diskus 40 36m en brons vir gewigstoot 13 44m 🏅Ezio Panelatti - brons vir verspring 4 25m 🏅Aflosse - seuns 0/10 wen goud Seuns 0/11 wen brons Seuns 0/13 kry silwer Vrystaat provinsie eindig

Midstream Rugby uitslae- 17 Maart

Midstream Rugby uitslae:  Grey o.11A wen Midstream A 22-0.  Grey o.11B wen Constantiapark B wen 14-10.  Grey o.13A verloor 0-20 teen Midstream A.  Grey o.13B wen Skuilkrans A 38-5.  Grey o.13C wen Midstream B 15-12