Intersen PhaseAfrikaans

 

 

 Head of Grade

 Grade  Head of Grade  Contact
Grade 4 Mr Tommie van Straten

tom@gcpb.co.za

Grade 5

Me Lanie Schuurman  

tselani@gmail.com

Grade 6 Mr Pieter Jansen van Vuuren 

pvanvuuren@gcpb.co.za

Grade 7

Mr Bees Grobler bgrobler@gcpb.co.za

Subject Head

 Subject  Head of Subject  Contact
Afrikaans Huistaal en Afrikaans EAT Me Lina van Schalkwyk

lvs@gcpb.co.za

English Home Language and English FAL

Ms Tracey Eksteen 

nami@gcpb.co.za

Mathematics/ Wiskunde Me Hanine Kotze

hkotze@gcpb.co.za

NW/NS

Mnr Mauritz Henderson mhenderson@gcpb.co.za
EBW/EMS Mnr Ian O'Neill      iangrays@yahoo.co.uk
Social Science/SW Mr Roebie Strauss rstrauss@gcpb.co.za
Creative Arts/Skeppende Kunste Mr Hendri Liebenberg hliebenberg@gcpb.co.za
Lewensoriëntering/ Life Orientation Mnr Hennie Venter hventer@gcpb.co.za
Technology / Tegnologie Mnr Stefan Vermeulen stef@gcpb.co.za

 


 

  BULTFONTEIN BOERTJIEFEES 31 AUGUSTUS – 2 SEPTEMBER 2017   Kom geniet die plattelandse gasvryheid tydens die jaarlikse Boertjiefees te Bultfontein   Spesiale gesinspakkette teen R 500 is verkrygbaar vir 2 volwassenes en 2 skoolgaande kinders 7 – 18 jaar wat u toegang tot die fees en alle vertonings gee vir die duur van die fees Toegang vir kinders 0 – 6 jaar is gratis