Intersen PhaseAfrikaans

 

 

 Head of Grade

 Grade  Head of Grade  Contact
Grade 4 Mr Tommie van Straten

tom@gcpb.co.za

Grade 5

Me Lanie Schuurman  

tselani@gmail.com

Grade 6 Mr Pieter Jansen van Vuuren 

pvanvuuren@gcpb.co.za

Grade 7

Mr Bees Grobler bgrobler@gcpb.co.za

Subject Head

 Subject  Head of Subject  Contact
Afrikaans Huistaal en Afrikaans EAT Me Lina van Schalkwyk

lvs@gcpb.co.za

English Home Language and English FAL

Ms Tracey Eksteen 

nami@gcpb.co.za

Mathematics/ Wiskunde Me Hanine Kotze

hkotze@gcpb.co.za

NW/NS

Mnr Mauritz Henderson mhenderson@gcpb.co.za
EBW/EMS Mnr Ian O'Neill      iangrays@yahoo.co.uk
Social Science/SW Mr Roebie Strauss rstrauss@gcpb.co.za
Creative Arts/Skeppende Kunste Mr Hendri Liebenberg hliebenberg@gcpb.co.za
Lewensoriëntering/ Life Orientation Mnr Hennie Venter hventer@gcpb.co.za
Technology / Tegnologie Mnr Stefan Vermeulen stef@gcpb.co.za

 


 

Skaak Uitslae:

Skaak uitslae:  Senior B wen 8 - 0 teen Sentraal en Junior B verloor 1.5 - 4.5 teen Universitas.

MODERNE VYFKAMP BIATHLE EN TRIATHLE SA-KAMPIOENSKAPPE

MODERNE VYFKAMP BIATHLE EN TRIATHLE SA-KAMPIOENSKAPPE het plaasgevind op 1 en 2 Julie 2017 Die Vrystaat Biathle- en Triathle spanne het op 1 en 2 Julie 2017 aan die SA Biathle en Triathle Kampioenskappe te George deelgeneem waar hulle puik prestasies behaal het Na afloop van die Kampioenskappe is by beide Biathle en Triathle twee SA-spanne wat aan die Biathle en Triathle Wêrendkampioenskappe