Intersen PhaseAfrikaans

 

 

 Head of Grade

 Grade  Head of Grade  Contact
Grade 4 Mr Tommie van Straten

tom@gcpb.co.za

Grade 5

Me Lanie Schuurman  

tselani@gmail.com

Grade 6 Mr Pieter Jansen van Vuuren 

pvanvuuren@gcpb.co.za

Grade 7

Mr Bees Grobler bgrobler@gcpb.co.za

Subject Head

 Subject  Head of Subject  Contact
Afrikaans Huistaal en Afrikaans EAT Me Lina van Schalkwyk

lvs@gcpb.co.za

English Home Language and English FAL

Ms Tracey Eksteen 

nami@gcpb.co.za

Mathematics/ Wiskunde Me Hanine Kotze

hkotze@gcpb.co.za

NW/NS

Mnr Mauritz Henderson mhenderson@gcpb.co.za
EBW/EMS Mnr Ian O'Neill      iangrays@yahoo.co.uk
Social Science/SW Mr Roebie Strauss rstrauss@gcpb.co.za
Creative Arts/Skeppende Kunste Mr Hendri Liebenberg hliebenberg@gcpb.co.za
Lewensoriëntering/ Life Orientation Mnr Hennie Venter hventer@gcpb.co.za
Technology / Tegnologie Mnr Stefan Vermeulen stef@gcpb.co.za

 


 

Motocross News

Wian Du Plooy represented South Africa in Botswana from the 24th- 29th of August 2017, during this time he competed in a motocross event, and received his Protea badge for his prestigious motocross skills.  

NB NB NB- notice about Budget meeting

PLEASE take note- that the annual budget meeting will take place at the High school in the IT CENTER...   

Kleure-atletiekbyeenkoms- uitslae

Grey se jaarlikse Kleure-atletiekbyeenkoms het op Donderdag 19 Oktober 2017 op die Mangaung atletiekstadion plaasgevind Alle Gr 3 – 7 leerders kon 4 items kies waaraan hul die betrokke dag kon deelneem Leerders het in 2018 se ouderdomsgroepe deelgeneem Dit was ‘n baie mooi byeenkoms waar daar pragtige prestasies opgeweler is Die leerders was verdeel in twee spanne volgens hul vanne Leerders