Intersen PhaseAfrikaans

 

 

 Head of Grade

 Grade  Head of Grade  Contact
Grade 4 Mr Tommie van Straten

tom@gcpb.co.za

Grade 5

Me Lanie Schuurman  

tselani@gmail.com

Grade 6 Mr Pieter Jansen van Vuuren 

pvanvuuren@gcpb.co.za

Grade 7

Mr Bees Grobler bgrobler@gcpb.co.za

Subject Head

 Subject  Head of Subject  Contact
Afrikaans Huistaal en Afrikaans EAT Me Lina van Schalkwyk

lvs@gcpb.co.za

English Home Language and English FAL

Ms Tracey Eksteen 

nami@gcpb.co.za

Mathematics/ Wiskunde Me Hanine Kotze

hkotze@gcpb.co.za

NW/NS

Mnr Mauritz Henderson mhenderson@gcpb.co.za
EBW/EMS Mnr Ian O'Neill      iangrays@yahoo.co.uk
Social Science/SW Mr Roebie Strauss rstrauss@gcpb.co.za
Creative Arts/Skeppende Kunste Mr Hendri Liebenberg hliebenberg@gcpb.co.za
Lewensoriëntering/ Life Orientation Mnr Hennie Venter hventer@gcpb.co.za
Technology / Tegnologie Mnr Stefan Vermeulen stef@gcpb.co.za

 


 

Biathle Vrystaat Kampioenskappe

Die Biathle Vrystaat Kampioenskappe het plaas gevind op 21 April 2018 Na afloop van die byeenkoms is die Vrystaat Biathle-span gekies om die Vrystaat te gaan verteenwoordig op SA’s Vier van ons Grey-seuns is opgeneem in die span as gevolg van hulle briljante prestasies Cayden Potgieter Botha Barnard Jannes Krause en Hanru Krause Die SA Kampioeskappe vind plaas op 23 Junie te Port Elizabeth Baie

Landloop liga 11 Mei uitslae:

Die Tweede Landloop liga het plaasgevind Vrydag 11 Mei Ons seuns het baie goed gevaar Die uitslae is soos volg The second Cross country league took place on Friday the 11 th of May Our boys did very well The results are as follow 1km Boys u/8 1 Wihan Edeling 4 29 2 Devon Reinders 4 36 3 Daniel Linde 4 41 5 Daniel Van der Merwe 4 46 6 Matthew Kingwill 4 49 7 Anton Piek 4 53 8 Stian Van Niekerk 4 53