Intersen PhaseAfrikaans

 

 

 Head of Grade

 Grade  Head of Grade  Contact
Grade 4 Mr Tommie van Straten

tom@gcpb.co.za

Grade 5

Me Lanie Schuurman  

tselani@gmail.com

Grade 6 Mr Pieter Jansen van Vuuren 

pvanvuuren@gcpb.co.za

Grade 7

Mr Bees Grobler bgrobler@gcpb.co.za

Subject Head

 Subject  Head of Subject  Contact
Afrikaans Huistaal en Afrikaans EAT Me Lina van Schalkwyk

lvs@gcpb.co.za

English Home Language and English FAL

Ms Tracey Eksteen 

nami@gcpb.co.za

Mathematics/ Wiskunde Me Hanine Kotze

hkotze@gcpb.co.za

NW/NS

Mnr Mauritz Henderson mhenderson@gcpb.co.za
EBW/EMS Mnr Ian O'Neill      iangrays@yahoo.co.uk
Social Science/SW Mr Roebie Strauss rstrauss@gcpb.co.za
Creative Arts/Skeppende Kunste Mr Hendri Liebenberg hliebenberg@gcpb.co.za
Lewensoriëntering/ Life Orientation Mnr Hennie Venter hventer@gcpb.co.za
Technology / Tegnologie Mnr Stefan Vermeulen stef@gcpb.co.za

 


 

Rugby Nuus:

Grey o/13A wen beker finaal 26-0 teen FHP A  

Rugby NUUS

Grey o/13B Rugby wen die plaat finaal 17-10 teen Willem Postma B

7's Rugby Uitslae: 2 September

7& 39;s Rugby Uitslae   Grey o/11A wen Eureka A 34-12   Grey o/11B wen PBS A 12-7 Grey o/13A wen Kathu A 38-0   Grey o/11B wen PBS A 24-0 Grey o/13B wen Zastron A 26-5 Plaat Semi finaal   Speel in Plaat Finaal teen Willem Postma A Grey o/13A wen Staats A 46-5  Beker semi finaal speel Finaal teen FHP A Grey o/11A wen Staats A 30-0 beker semi finaal Grey o/11B wen Willem Postma